HİZMETLERİMİZ

Deniz Yolu Taşımacılığı

Uluslararası denizyolu taşımacılığında söz sahibi ana hatlarla güçlü iş birlikleri kuran firmamız; tüm dünya limanları arasında konteyner denizyolu taşımacılığı ve forwarding hizmetleri sunmaktadır. Sahip olduğumuz güçlü network avantajlarıyla, siz değerli müşterilerimize; hızlı ve kaliteli hizmetin, en ekonomik yollarla ulaşmasını sağlamaktayız.

 


Hava Yolu Taşımacılığı

Dünya üzerindeki her noktaya hava taşımacılık kurallarını dikkate alarak üstün tecrübe ve hassasiyetle tüm kargo çeşitlerini kapsayan en iyi hizmeti vermektedir. Tüm ithalat ve ihracat işlemlerinizde gümrükleme ve kapı teslimi dahil olmak üzere, her türlü hizmeti sağlar. Sahip olduğumuz iletişim ağı ile yüklemelerinizin tüm uçuş detayları tarafınıza doğru ve zamanında iletilmektedir.

 


Tır Taşımacılığı

Kargonuzun çıkış noktasından alınması veya nihai varış noktasına taşınması ve diğer kara taşımacılık ihtiyaçlarında BSSS anlaşmalı olduğu tedarikçiler aracılığıyla müşterilerine kusursuz bir hizmet sunar. Karayolu kargonuzu en etkin ve ekonomik şekilde alır yada teslim ederiz. Dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.

 


Demir Yolu Taşımacılığı

Her türlü Yükünüzü Komple veya transit en uygun koşullarla sizlere sunuyoruz. Kombine Tren taşıması yapan ve bu konuda tecrübe sahibi personelimizle sizlere her turlu hizmeti vermekteyiz.

 


Gümrükleme

Şirketimiz Türk gümrükleriyle müşterilerimizin uyumlu çalışmasında kurallar ve uygulamalar hakkında mükemmel partnerlere sahiptir. Taşımacılıkla ilgili bütün işlemlerin koordinasyonunun yanı sıra daha uygun yöntemler kullanarak taşıma sorunlarınızı ihtiyaçlarınıza göre çözmekteyiz. Hava, Deniz ya da Kara taşımacılığında hizmetimiz deniz aşırı muhatabın kapısından başlar ve sizin kapınızda teslime kadar devam eder.

 


Depolama

Firmamız, müşterilerinin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir. Bu amaç ile müşterilerinin üretim öncesi ve üretim sonrası depolama hizmetleri sunmaktadır.